| Valy9999 a întrebat:

Am un telefon SonyXperia Z2 daca activez modul stamina intra in repaus imediat adica se inchide dar nu de tot doar intra in repaus... sper ca intelegeti daca nu activez modul stamina ecranul sta aprins si pot umbla pe el..De ce cand e activat modu stamina nu pot umbla ca intra in repaus? Dau funda

1 răspuns:
| andutzu2000 a răspuns:

Pai modul stamina este pentru a conserva energia bateriei, deci va dezactiva toate functionalitatile telefonului.