| mTw a întrebat:

Salut.
Aş dori să cumpăr o folie şi o husă pentru Orange rono de pe acest site:
http://www.okazii.ro/......a172697154
După cum vedeţi sunt 2 in 1.
Întrebarea mea este dacă a mai cumpărat cineva de aici şi dacă se potrivesc. Mulţumesc frumos.

1 răspuns:
| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Da,eu mereu cumpar de pe okazii, am peste 50 de cumparaturi inclusiv 3 folii, ai incredere.Asa mi-am luat si eu o husa de silicon, si am primit cadou si o folie, si asta m-a scutid de vreo 15-20 ron in plus! Sper ca ti-am fost de folos!