| Costel979 a întrebat:

Salut, as vrea sa repar un Samsung Galaxy A20e acasă, adică să comand displayul cu totul de pe internet, ca doar display-ul e spart si sa il schimb acasă, de ce unelte as avea nevoie? M-am uitat la un video pe YT si desprindea piesele cu ceva ce le încălzea, da eu nu am din ala, cu ce as putea sa îl înlocuiesc? Dau fundă!

1 răspuns:
| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Du-l la cineva sa il schimbe, se crapa prea usor mai ales la modele mai ieftine