| georgefaby a întrebat:

Salut baieti
Ce pot sa fac la telefon navighez pe google intru pe o pagina dorita si dintro data ma arunca pe alta pagina si zice ca am virusi sau deschide alta fereastra pe un site pe care nu vreau
Pareri...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sunt doar invitatii ca sa le descarci aplicatia.Nu te speria.Asa face si la mine.

3 răspunsuri:
| ambulantieru a răspuns:

Resofteaza telefonul, si icearca din nou

| Zaygon a răspuns:

Pe paginile pe care intrii sunt reclame si ads care te redirectioneaza pe pagina care cica zice ca ai virusi. Daca totusi ai luat un malware da-i un factory reset si gata.

| georgefaby explică:

I-am dat acum o saptamana reset si tot face decat ating cu degetul de ecran si ma arunca pe alta pagina cum blochiez treaba asta