| Dragossm a întrebat:

Salut,care telefon este mai bun Samsung Galaxy Trend plus sau E-BODA Storm X450? Funda big grin

5 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Plus

| bogdannel21 a răspuns:

E-Boda storm x450, de ce? Pentru ca Samsung-urile au un soft foarte modificat si au lag, mai ales daca nu este un produs cu specificatii de varf.Si in plus telefonul acela e-boda are ecranul putin mai mare. Sper ca te-am ajutat.

| Best_Dragos_1985 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung, chiar daca e un model mai slabut, pe viitor il vei putea vinde iar pe cand eboda nu are nevoie nimeni.Samsung e firma coreeana iar eboda romaneasca deci...(Samsung).

| Radu_Florin_Cheran_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Plus

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege E-Boda Storm X450, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/5251,4678

Toate cele bune.