| BezeaToxica a întrebat:

Ce credeti despre Nokia E5, Black Berry curve 9320? Care este mai bun? As vrea sa aud cateva pareri de la cativa care ati avut un telefon dintre cele de mai sus... FUNDA!

2 răspunsuri:
| VIctoria2000 a răspuns:

Nokia E5 este un telefon bun, are camera buna, este rezistent eu personalti l.as recomanda.Cat despre Blackberry curve... Tatal meu are acest telefon si iti pot spune ca este facut pentru a trimite mail-uri in special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa dai banii pe ele, mai bine ti-ai lua un touchscreen cu android, sunt cele mai bune.