| BezeaToxica a întrebat:

Eu as vrea sa imi iau un Black Berry curve 9320... dar nu stiu prea multe despre el! Sa imi spuna si mie cineva care are! cat tine bateria si cu cat platesti pe luna cu abonament la vodafine! Daca stie cineva un telefon pana in 700 lei mai bun(cu qwerty va rog)sa imi zica cum se numeste!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ti-ai luat un telefon cu touchscreen e mai bun, nu stiu de ce va plac telefoanele symbian, nu au cine stie ce functii interesante.