| vali123456575 a întrebat:

Salut exista jocul acela cu pisica care repeta dupa tine pe Samsung corby 3653

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Nu-i joc, e o aplicatie, si doar telefoanele ce au sistem android pot rula o astfel de aplicatie, succes!

5 răspunsuri:
| Szabo_Emilia_Roxana_1990 a răspuns:

Se numeste
"talking tom"..si o gasesti pe internet pentru telefoanele mai noi...nu stiu daca e foarte important ce model e, dar sa fie un model nou

| Andrei100011 a răspuns:

Din pacate nu. Acela se gaseste doar pe Google PLay sau AppStore. happy

| taken a răspuns:

Daca telefonul tau are sistem de operare android, descarci talking tom apk, apoi instalezi aplicatia. Poti descarca in PC si apoi o copiezi in telefon sau descarci direct in telefon.
Eu nu vad undeva sa scrie android.
http://www.gsmarena.com/samsung_s3650_corby-2908.php

| adrianbestboy98 a răspuns:

Nu merge, trebuie sa ai android, ios sau windows phone

| ℓαυяα a răspuns:

Talking tom. merge daca ai android happy