| Nicu32 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot face update la un iphone 4s la versiunea 7.1.2? Momentan am 7.0.4 si in setari + itunes imi da direct la 8.0.2. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ori in bagi la usb si ii faci update-ul prin Itunes, ori din setarile telefonului dai la actualizare software. In mementul acela telefonul isi va descarca update-ul, iar tu va trebuii sa astepti pana il instaleaza.

Bft!

| Nicu32 explică:

Stiu asta.dar am si specificat ca imi da direct la 8.0.2 si eu vreau 7.1.2