| redhead13 a întrebat:

Nu mai pot primi mesaje. Ce setari trebuie sa verific? Am un Samsung Galaxy Chat B5330. M-am uitat la setari mesaje, peste tot. Nu stiu unde ar fi problema.

2 răspunsuri:
| Gabi001 a răspuns:

Ai cumva memoria full? Daca nu inseamna cai de la soft asa ca reinstaleaza-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.trebuie sa foormezi numarul centrului de mesagerie.Ute un link unde iti este explicat cumm si ce fel.Se intampla si din astea.:) http://dan-blog.ro/numar-centru-de-mesaje-orange.html