| onFire a întrebat:

Telefonul Nokia x2-00 Express Music se mai fabrica? Vreau sa-l cumpar nou nout dar nu-l gasesc pe nicaieri.....Va rog sa ma ajutati! FUnda!

3 răspunsuri:
| XHHHX a răspuns:

Imi pare rau dar nu sunt il lume decat 500 si se liciteaza cam 10000 $

| TheTimeKiller a răspuns:

Mai bine i-ai Nokia x3-00 eu il am din 2010 il folosesc mai mult ca mp3 se aude super atat in casti cat si la difuzoare(are 2 difuzoare) si e facut si dintr-un material bun l-am scapat de 2 ori pe asfalt si nu s-a intamplat nimic. P.S. Inca se fabrica il gasesti la 400-500 lei cred.
FUNDA, te rog?