| Dobrinx a întrebat:

am achitizionat de curand un telefon Microsoft Lumia 650. Vreau sa va intreb cum fac sa instalez aplicatia Windows hello sau vreau sa stiu daca e incorporata. Am vazut pe Lumia 950xl aceasta aplicatie, si acel telefon e mai vechi si m-am gandit ca ar trebui sa am si pe 650.
Pentru cei ce nu stiu, windows hello presupune deblocarea telefonului cu ajutorul irisului detinatorului.
Funda pentru cine ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| tudorlaura a răspuns:

Https://www.microsoft.com/ro-ro/mobile/telefon/lumia650/specificatii/
raspunsul este nu doar L950 and L950XL si alte modele pot avea aceasta functie pentru ca suportul telefonului nu poate suporta aceasta functie si nu are incorporata camera care scaneaza irisul si il recunoaste din aceasta cauza nu poate avea aceasta functie!
bafta