| SolcanuFlorina a întrebat:

happy! Am o intrebare...defapt o prietena de-a mea. Poti sa -ti instalezi Wi fi la un telefon cu Wap? Funda primului raspuns CORECTwinking! big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

Wi-fi-ul nu este ceva care poti sa il instalezi, ori il are telefonul ori nu il are, deci raspunsul este nu

1 răspuns:
| RaulRa a răspuns:

Nu poti sa iti instalezi Wi-fi pe telefon. Doar unele telefoane pot avea Wi-fi, insa direct din fabrica... Nu e ceva ce se poate instala