| ily10 a întrebat:

am o mare problema am dat reset din fabrica la un note 4 si acum am nevoie de un mesaj sa il recuperez mai am cum sa il recuperez?

3 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Nu deoarece ai dat reset si odata cu reset-ul ai sters tot de pe el!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il poti repara tu, trebuie dus ori in service ori la orice atelier reparatii resoftări telefoane, cred ca trebuie resoftat.

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Salutare, resoftarea nu ajuta daca pe telefon a fost setat un cont google, trebuie sa tii adresa si parola acelui cont. Ai si varianta sa resetezi parola daca telefonul este al tau.
In caz contrar va trebui sa apelezi la un service Samsung pentru resetarea contului google si telefonul va functiona perfect.
Mai jos ai niste adrese:

www.mobitel.ro

www.servicegsm.info