| aNNNdEy a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2.0. Vreau sa ma conectez la pc si nu merge. Va rog care imi spune dau FUNDITA :*. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Al3xandru14 a răspuns:

Daca incerci sa te conectezi cu wi-fi {host point } si nu merge e problema de configurare dar daca incerci sa te contectezi cu cablu ar trebui sa mearga cand te conectezi iti apare o poza android si in dreapta scrie > activati stocarea usb da pe el. si ai grija sa introduci cablul in portul usb al tabletei nu in host.

| IAMKENNETH a răspuns:

Poti sa te conectezi si cu AllShare or Kies Air happy