| Maria39popescu a întrebat:

am si eu o intrebare cineva mi.a blocat numarul de telefon, respectivul poate vedea mesajele?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,daca are blacklist a blocat si mesajele nu

| m1dn1gh7 a răspuns:

Salut. Mie imi apar mesajele de la o persoana pe care o am in lista de respingere. Nu pot primi apel, dar mesaj da.

| CristinaCMH a răspuns:

Vede mesajele, dar e enervant! Daca a blocat un numar, e clar ca nu mai vrea sa vorbeasca cu persoana respectiva!

| dannyel86 a răspuns:

Apelurile pot fi blocate din meniul telefonului, dar mesajele ajung la destinatar.
Dar poate instala pe telefon o aplicatie care sa filtreze inclusiv sms-urile.