| aeromania a întrebat:

Am si eu o problema cu internetul pe telefon. De curand mi-am cumparat un Samsung Galaxy Y S6102 Duos si am activat pe cosmote o optiune cu net 50 mb(MyWay). Am primit sms de confirmare, am primit si sms cu configurare, am instalat configurarea respectiva si tot nimic. Pur si simplu nu merge, zice ca nu am acces. Aici este extraoptiunea: http://www.cosmote.ro/......ntent.aspx

Răspuns Câştigător
| Ayanaaa a răspuns:

Poti suna la relatii cu clientii sau te duci la cosmote si rogi un angajat da te ajute. asta am facut eu