| eusuntandrei009 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul meu.
Eu am un Samsung Galaxy J6 si nu pot descarca jocuri/aplicatii de peste 500mb. Am observat ca acest lucru se mai intampla si la alte telefoane de la Samsung mai slabute. Am cautat si prin setarile telefonul si prin cele de la google play si n-am gasit nimic. Stie cineva cum as putea rezolva problema?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica-ti memoria telefonului. E singurul motiv.

| Itschi a răspuns:

Si eu am un Samsung J6 2018 insa mie nu imi face problema asta. Poate ar trebui sa vorbesti cu un sediu Samsung.