| cosmincoco a întrebat:

SALUT TPU! am si eu un Samsung e2600 si se aude cam incet cand vorbesc cu cineva daca stiti vreun cod sau vreun mod sa se auda mai tare(sau este o pb de la el daca mai are cineva tel la fel)?

Răspuns Câştigător
| Try2KillMe a răspuns:

Salut, a avut si tatal meu acest telefon si a patit la fel, cand el si-a cumparat acest telefon mi-am cumparat si eu un galaxy gio, la el nu se mai aude difuzorul deloc si la mine se aude perfect, regret sa iti spun dar cred ca telefonul are un defect din fabrica, daca mai ai cumva garantia du-te cu el la producator.