| Mirciapricop a întrebat:

Am un Nokia Asha 306 şi când mă sună cineva sau sun eu pe cineva nu aud ce-mi spune cealaltă persoană, dar totuşi ea mă aude pe mine. Cum să fac să se audă din nou? Mulțumesc!

1 răspuns:
| andreeaskumpic a răspuns:

Am avut si eu problema aceasta la un telefon si l-am dus la service si mi-a spus ca trebuie schimbat nu stiu ce prostie. La fel iti recomand si tie sa te duci la un service sau daca ai telefonul in garantie cu atat mai bine nu te va costa nimic, daca nu cumva ai apasat tu ceva din greseala / sau cauta in setari la apel/apelare etc. si vezi poate este ceva activat desi nu cred.