| ChRyStYy a întrebat:

Salut TPU
Am un Samsung galaxy trend lite si mi-am luat niste casti la el/
In pima zi au mers di dupa ce am ascultat cu ele si la un Samsung galaxy s3 mini se aude doar negativul si un pic din voce.
Cum sa fac sa se auda din nou normal de Trend Lite?

1 răspuns:
| andraelena1234567890 a răspuns:

Pai vezii la setari sau daca nu..vezi la mufa. ca s ar putea sa fie mufa de vina. ca si eu am patit...
Dar daca nici asa nu merge, incerca cu alte casti si vezi daca sunt devina setarile telefonului sau castile! :*