| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Samsung e 2120 si se deschide si inchide continuu ce pot sa fac

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchide-l si mergi cu el la service. Este de la software. Nu costa nimic daca ai garantie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchide-l si mergi cu el la service. Este de la software. Nu costa nimic daca ai garantie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ups..scuze dublura. A dat cu eroare retea.

| Girafaoftic a răspuns:

Îl arunci pe geam

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îl pui la încărcat timp de 2-3 ore şi, apoi, FĂRĂ să-l scoţi de la încărcat, să încerci să vezi dacă se deschide corect.
Dacă se deschide, atunci e ok şi este posibil să fi fost descărcată ( sau e defectă ) bateria.

Dacă nu se deschide, atunci poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" cu una dintre metodele explicate la linkul :
http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-e2120/

http://www.hard-reset.com/samsung-e2120-hard-reset.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Dacă NU reuşeşti, atunci trebuie să mergi cu telefonul la un Service.

Toate cele bune!