| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Azi am comandat un realme GT 2 cu snapdragon 888 și era in stoc furnizor cel pe alb că l-am vrut pe cel alb, întrebarea mea este, daca Maine ajunge la ei și îl pune la fan Courier o să ajungă sâmbătă?
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de unde ai comandat si cand ti-l trimite. Oricum cel mai tarziu primesti luni coletul.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Din câte știu eu termenul de la fan curier este de 15 zile lucratoare, depinde unde stai fata de locul de unde ai comandat/de unde vine piesa

Răspuns utilizator avertizat