| A4T3Ch a întrebat:

TPU,puteti va rog sa imi spuneti si mie cum trimit mesaje cu "contacteaza-ma" pe cosmote? va rog frumos, dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru serviciul contacteaza-ma poti trimite acest mesaj doar de o data pe zi cand nu ai destul credit pentru un mesaj. Pentru asta formeaza *111*076xxxxxxx#,xxxxxxx fiind numarul de telefon la care vrei sa trimiti mesajul.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Intră în mesaje apoi caută acolo, depinde cum ai meniul-->răspuns rapid, de exemplu la mine scrie Casetă cu mesaje iar când te sună cineva iţi apare mesaj dai pe el şi îi trimiţi ce mesaje vrei tu lui, dar trebuie sa le ai salvate!

| Andreea3333 a răspuns:

Pai ca sa trimiti un astfel de mesaj, in timp ce formezi numarul, vei face asa:
*111*076xxxxxxx# (x...fiind numarul pe care vrei sa ii trimiti mesajul)
Ai voie decat un mesaj pe zi cu "contacteaza-ma".
Sper ca te-am ajutat ^^

| ßåå_Andrrw_1997 a răspuns:

Suni la *100#iar apoi dai la servicii..si asa mai departe o sa vezi ce schappysper sa.ti fiu de ajutor