| aead a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un Allview x1 extreme mini la abonament de la Orange, am vazut ca ei nu il au in stoc, daca fac comanda mi-l pot aduce? multumesc anticipat

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Unde ai vazut ca nu il au in stoc? Online? Daca nu este in stoc, nu ai cum sa dai comada. O sa poti sa dai comanda cand o sa fie din nou pe stoc.
Dar daca ai vazut in magazin ca nu este in stoc, poti sa dai comanada ( la magazin)si o sa il aduca pentru tine, dar mai trebuie sa astepti cateva zile sau saptamani.