| AlexIonut2013 a întrebat:

Salut, ziceti-mi un telefon mai ieftin dar cu android. FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| sf a răspuns:

Samsung Galaxy Europa, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Y. Funda?

| sltlp a răspuns:

Daca vrei sa ruleze oarecum bine si sa mearga si ceva jocuri pe el, asa ceva(in nici un caz mai ieftin sau telefoane gen galaxy young, galaxy mini si alte telefoane de gen): http://www.pcgarage.ro/smartphone/allview/a5-duo/
Vine cu android 4.2, cpu dual-core de 1.2 ghz si gpu mali 400(ca la galaxy s3 mini).
Daca vrei un voucher la pcgarage: 6WXBQPKQ

| AlexFR a răspuns:

Samsung Galaxy Chat(6 milioane), Galaxy Y, Galaxy Young.