| Levin1997 a întrebat:

Salutare. De curând am achiziționat un telefon mobil ZTE Blade v7 LITE. Până să instalez aplicații precum whatsapp, skype, steam, twitter, totul era „normal". După o perioadă(aceste aplicații mi-au cerut acces la unele chestii precum telefon,agendă, etc.și le-am permis), am început să-mi pun telefonul pe vibrații, dar după 2-5 minute, acesta se repunea singur pe normal. Mereu când închid o conversație telefonică, de pe vibrații, se pune pe normal iarăși...La silent nu este aceasă problemă.

1 răspuns:
| MURE10K a răspuns:

Resofteaza telefon sau daca nu vrei inchide-l cand esti plecat