| MarcelPan a întrebat:

Salutare internautilor, o intrebare pentru voi, cum sa dau resetare din fabrica la Samsung Galaxy A5... Am mare nevoie! happy Va rog... Ajutati-ma! Funditaa!

Răspuns Câştigător
| Iverol a răspuns:

1.inchide telefonul
2. tine pe butonul de home volume down si power
3. Selecteaza recovery mode
4. Selecteaza wipe data/factory reset.
5. Asteapta telefonul va reporni
6. Gata
P.s. In recovery mode se opereaza cu butoanele de volum si cel de power.
Succes!

1 răspuns:
| MadHOuse a răspuns:

Scoti bateria astepti 5 secunde o pui la loc apesi butonul home, volume up si block dupa se va deschide meniul recovery si selectezi wipe data\factory reset ..yes si astepti duteaza aproximativ 5 min sa booteze.