| CLAUSOFART a întrebat:

Pe care ma sfatuiti sa l aleg? Samsung SM-G7105 Galaxy Grand 2, Samsung Galaxy Grand Prime sau Samsung Galaxy S3 Neo?
Camera frontala la Samsung Galaxy Grand Prime e buna de ceva?

2 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

Da., e buna., acum nu stiu cate selfie-uri iti faci intr-o saptamana.
Eu as merge pe S3 neo, chiar daca nu are 4G.
Are un ECRAN mai bun, memorie interna DUBLA si procesor mai potent.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.