| Motica_Sebastian_1999 a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart 3 şi acum câteva zile l-am scăpat jos şi s-a spart ecranul dar touchscreenul merge bine... nu are nici un fel debproblemă
Întrebarea mea ar fi dacă pot să schimb ecranul, dacă v-a merge la fel de bine ca înainte şi... cam cât ar costa şi montajul ( manopera )
Aştept răspunsurile!

2 răspunsuri:
| alexandrulupu a răspuns:

Vreo 150 200 lei cam asa

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un touchscreen de Vodafone Smart III 975 Original te costă în jur de 70 lei, iar manopera tot cam pe atât - deci, cam cu 150-200 lei se repară :)

Vezi detalii la linkul :
http://www.gsmnet.ro/......nal--82645

Toate cele bune.