| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

As vrea sa stiu niste detalii despre www.tellgsm.ro si 123gsm, eurotelefoane.ro,online-tel.ro,gabigsm.ro.Sunt de incredere sau sunt tepari/As vrea cateva argumente nu numa"Mai bine cumanda de pe emag.ro sau evomag"sau alte raspunsuri de acest gen. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Eu am comandat de pe online-tel si sunt de incredere, telefoanele au venit a 2 a zi, un prieten si-a luat si el de acolo dar telefonul a avut o problema din fabrica si i-a trimis altul nou in 2 zile

| costyflamebossulbossilor34 explică:

Astept si alte raspunsuri cu privire la 123gsm eurotelefoane.ro gai gsm.ro