| cristy1993 a întrebat:

Salutare TPU vreau sa imi cumpar un LG OPTIMUS BLACK P970 si vreau sa stiu ce parere aveti despre el?

3 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Mai bine mergi pe orice alta marca de telefoane LG -urile nu sunt bune deoarece au lag (se misca greu) mai bine uitate la Sony, Samsung, Allview sau Huawei

| MCG a răspuns:

E bun...Dar e posibil sa ai probeleme cu Lag-ul...iti recomand L9 sau L7

| teodor14 a răspuns:

Din partea mea ai putea sa iti cumperi un telefon mai bun de la Samsung la banii acestia happy