| mont a răspuns:

Depinde mult de preferinte si pentru ce ai de gand sa il folosesti mai mult. Daca preferi un telefon mai mic si cu un sistem mai stabil iphone, daca preferi un telefon android si/sau cu ecran mai mare S3.

| DrTerrible a răspuns:

Samsung S3!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C1966%2C1965

Toate cele bune.