Întrebare recomandată | Ady_Eu_1992 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un telefon cu WIFI si cu o camera foto cat de cat buna pentru ca poza sa iasa clara si ieftin pana in 3-4 milioane.
Dau Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| MrAlegzandruh a răspuns:

Samsung Star 3 are wifi si camera buna si e ff ieftin, dar nu are android!

15 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Samsung Galaxy

| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy Y
Vodafone Smart
Vodafone Smart 2

| jeek0 a răspuns:

Nokia asa 302

| GhErLeA a răspuns:

SAMSUNG GALAXY MINI
CU 370 DE LEI
CAMERA DE 3, 2
Producător Samsung

Structură touch-screen

Mărime ecran 3, 14"

Rezoluţie ecran 240x320 pixeli

Reproducere culori ecran 256 mii de culori

Viteză procesor 600 MHz

Memorie 160 MB

Extindere memorie microSD, microSDHC

Cameră 3 megapixeli

Frecvenţă operare 1800 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz, 850 MHz, 900 MHz, HSDPA

Transfer date 3G, EDGE, GPRS, HSDPA

Sistem operare Android 2.2 (Froyo)

Mesagerie Chat, E-Mail, EMS, MMS, SMS

Browser HTML, suport JavaScript, WAP

Aplicaţii calculator, calendar, ceas deşteptător, ceas Time World, extindere a mai multor servicii, jocuri, notepad

GPS integrat da

Funcţii sunet difuzor, înregistrare sunet (dictafon)

Funcţii multimedia Radio FM, redare MP3, redare MPEG4

Funcţii sociale Facebook, YouTube

Extra funcţii Client facebook, GPS încorporabil, suport A-GPS, sistem operare Android

Acumulator Li-ion

Timp convorbire 380 minute

Timp standby 440 ore

Conexiune Bluetooth, USB, WLAN

Mărime 60, 6 x 110, 4 x 12, 1 mm

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un,,Nokia x2,, are o camera f. buna de 5 megapixeli si costa in jur de 400 roni la liber, in magazinele,, germanos,,.

| LupiPushika a răspuns:

Samung galaxy next turbo GARANTAT

| AlexxR00 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun este Samsung Galaxy mini eu pe acesta il am si are Wifi camera ok si este si ieftin happy. Funda?

| IWillHelpU a răspuns:

Samsung galaxy y
Samsung galaxy mini 2

| PickUp a răspuns:

Sall!
Uite aici niste telefoane destul de bune:
Samsung Galaxy (Y, S, S1, S2...)
Nokia (Asha [301, 201. ], Lunia)
Cosmote Smart Play (Il am eu si nu este un telefon performant dar merg toate jocurile!)
Vodafone smart / smart 2
Sony
Bafta!
Funda?big grin

| MonquitoShatterhand a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy gio mai pui 1 milion dar se merita are camera buna wi-fi au toate telefoanele si beneficiezi de procesor si gadgeturi bune

| frc a răspuns:

Cred ca ar fi bun un smartphone 1 sau 2

| Dali15 a răspuns:

La abonament gasesti in magazinele Vodafone oferte foarte bune de pe la 15-16 mil scade pana la 1 mil-2 dar depinde si de abonament.

| jorjan a răspuns:

Samsung Gio GT 5660 eu am dat 28 ron dintr-un amanet 0 si are cam tot ce vrei pe el si ma inteleg bine cu el.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Motorola defy mini. Nokia c3 e bun si are net bun ce daca nu are 3g, gasesti si iphon 3gs da il mai bun la pretu asta nou e Nokia asa 302 se aude super si are wi-fi camera 3.5 mp