| MaRy47 a întrebat:

Stie cineva cum se dezactiveaza o extraoptiune de la Cosmote? Mi-am activat o extraoptiune pentru net, sa zic asa si acum nu o mai vreau, deoarece imi ia prea multi euro! Daca stie cineva va rog sa ma ajutati! Imi trebuie URGENT un raspuns!

Răspuns Câştigător
| mogwtz a răspuns:

Suni la 1234 si iei legatura cu un operator si ii spui sati dezactiveze optiunea numai asa cred ca poti si eu am ton de apel si tot asa trebuie sal dezactivez

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Activeaza si tu alta cu bani mai putini, daca activezi alta prima se va dezactiva

| djhateme a răspuns:

Cel mai bine suna la servicul clienti, si vorbeste cu un operator, el e cel mai in masura, sau daca nu, mergi la un reprezentant Cosmote si te va ajuta dansul.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii pe site-ul OFICIAL, la linkul :
http://cosmoteromania.custhelp.com/......pe-cartela

Toate cele bune.

| darrio2007 a răspuns:

La relatii cu clientii si vorbeste direct cu un operator. Cere sa ti se dezactiveze acea optiune.