| Biancastefi2003 a întrebat:

Stiti daca smartwatch-ul WB09 PLUS 2016 este compatibil cu Samsung Galaxy J5 cu Android 6.0.1? Merge pe wi-fi?

1 răspuns:
| dfeel a răspuns:

Nu stiu si nici nu gasesc macar un site al producatorului, dar descrierea de pe Emag spune ca ar fi:

"WB09 este compatibil 100% cu orice telefon ANDROID pana la 4.4.2 KitKat inclusiv (Samsung, HTC, Sony, Nokia, Levono, LG, Motorola, Alcatel, etc.). "

SI in plus pe Emag poti returna orice produs in 30 de zile. Daca nu merge asta e, il dai inapoi.