| alexthebest1888 a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri despre Acer cloudmobile s500...cum este telefonul? are cineva? de unde l-ati cumparat?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model este unul PERFORMANT şi era la un preţ foarte accesibil ( 200 euro ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/acer_cloudmobile_s500-4542.php

A fost pe stoc ( în toamnă ) la Orange, dar stocul s-a epuizat foarte repede.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.O prietena de amea il are.E foarte bun se misca bine ea si-a descarcat vreo 12 aplicatii si nu are treaba ca tot bie ii merge.Ea si la cumparat de la orange.Pa,pa