| jus7tin6 a întrebat:

Ziceti si mie niste jocuri pentru telefon cu andird. Ceva cu nivele sau avenutra sa fie frumos si mai lung dar nu strategie.

Răspuns Câştigător
| TryHarderr a răspuns:

Legend of master 3; Zenonia 1, 2, 3, 4; Modern Warfire 3(il gasesti pe Samsung apps la promotie adica free download)

2 răspunsuri:
| Ranya99 a răspuns:

Angry birds, krazy kart racing, crystallight, slice it

| RB26DETT a răspuns:

Nfs shift, temple run, fruit ninja, where's my water, angry birds incearca space, seasons, rio sau clasic, care iti place mai mult; Gta 3 ( atentie, ai de luat de pe net ceva fisiere si puse pe cardul telefonului, iti instalezi apk-ul gta 3 si cand pornesti aplicatia iti apare un mesaj, dai butonul back, acea sageata intoarsa si porneste, iti trebuie un telefon mai performant cu multi touch) e complicat dar cand vei reusi ai cu ce sa te lauzi la prieteni, cu gta 3 pe mobil! serios nu e o gluma, cauta pe net, e valabil pe android sau IOS ( iphone)winking.