| xPuffy a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei care se uita la serialul Violetta.Cu cine ai vrea sa ramana Violetta? Cu Tomas sau cu Leon? Eu cu Leonlove struck

46 răspunsuri:
| itsMeAgain a răspuns:

Raspunsurile in sezonul 2 si primul sezon 1)tatal violettei afla de studio si nu o mai lasa si o ia cu el si se gandeste sa se mute in alta tara dar angie ii pune o chestie de genul telefon sau ceva asemanator cu melodia care o canta violetta iar herman asculta si o duce la spectacol inainte de a pleca s-a intalnit cu tomas si cu leon le-a spus ca ea nu vrea sa fie cu nimeni pentru ca e prea mica pentru o relatie si tomas pleaca in Spania( a fost scos din serial)

2)cel mai mult timp din sezon va fi cu diego iar leon cu lara dar la sfarsit diego va fi cu ludmila iar leon o va parasi pe lara pentru violetta si la un spectacol o va saruta in fata tuturor si asa se termina sezonul 2

sper ca team lamurit :*

| Cristina_Andreea_1981 a răspuns:

Eu cred ca a ramane cu leon laughing

| Radu_Andreea_1996_xjfo a răspuns:

Eu spun ca cu lion va sta pentru toata viata deoarece dintre ei ies o scanteie mare

| Radu_Andreea_1996_xjfo a răspuns:

Violetta daca vezi acest raspuns vreau sa stii ca si ue am patit asa, si eu cant, si eu sunt cea mai cunoscuta cantareata din belgiume[belgia] si cand sunt momente din astea va trebui sa alegi pe cel ce tea fost mereu aproape si tea sprijinit numai noi actritele cunoscutev stiu asta nu oameni sarantoci de rand

| yonnella a răspuns (pentru Radu_Andreea_1996_xjfo):

Fa sa vezi ce iti dau Eu, oameni sarantoci de rand, si in primul violetta nu vorbeste limba romana, aaaa.....si in legatura cu faptul ca ai zis ca esti cantareata, tu esti proasta atunci ce cantareata esti cumva Selena Gomez, daca tu esti o cantareata faimoasa, eu sunt Ledy Gaga, si ca sa te informez pe Violetta o cheama Martina Stoessel, si nu-ti citeste ea comentariul naspa, ooooo...frate cati ani ai fa, proasto cumva 2? Si in primul rand Violetta este un serial, nu este adevarat, Violetta nu este cu leon si nici leon cu violetta, sunt actorii, sper ca acum sti, sa nu mai dai asa comentari naspha ca te fac Eu cantareata faimoasa.

| Florin_Groza_1989 a răspuns:

Sieu tot cu leon este de treaba

| Ilovevioletta2002 a răspuns:

Eu aș vrea cu Tomas. Părerea mea este că e mult mai sincer. Leon o fii el mai simpatic, dar e prea cu aere, se dă mare.
Deci...Tomas.

| ssssssssssssssssssssssssssssss a răspuns:

Si eu doresc la fel. si chiar o sa ramana cu leon. la sfarsitul sezonului intai tomas trebuie sa plece in Spania, iar din sezonul al doilea vine diego. violetta va fi un timp impreuna cu diego, apoi iarasi cu leon si tot asa, dar la sfarsitul sezonului 2 arata ca se saruta violetta cu leon, deci vor ramane impreuna. happy