| anonim_4396 a întrebat:

Cum il cer cuiva necunoscut sa imi faca poza, adica fara sa imi fure telefonul sau ceva?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Nu ceri, simplu. Iti cumperi un trepied pentru telefon sau un sticker ceva mai lung, folosind captură cronometrată (din setările camerei foto).

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Apeleaza la un om in varsta.

| SilentRain a răspuns:

Categoric nu ași încerca asta.

| Werrich a răspuns:

Rogi și tu persoane în vârstă, poate-s de încredere.

| SilentRain a răspuns (pentru Werrich):

Asta a fost pe principiul caută și tu unul olog că nu poate fugii repede laughing)

| cfrtobias a răspuns:

Zici la prietenii tai sau la parintii tai sa iti faca, daca nu atunci nu faci

| FreddieM a răspuns:

Simplu, prima data i-l intrebi daca e roman.
Daca nu e, poti sa-i ceri linistit favoarea asta. laughing))
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți ruga o fata random pe strada sau într-un parc sa îți facă o poza, cu siguranță nu o sa fuga cu telefonul tău laughing

| Adrian5575 a răspuns:

Te uiti atent la cativa oameni si vezi care pare mai de incredere si il rogi sa iti faca poza.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Te uiti si tu putin la fata lor...