| Effyyyy a întrebat:

Am auzit ca in h2o sezon 4 va aparea o noua fata asa este?

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Cred ca da.
Sau poate vine Emma inapoi.
Funda?; d

19 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Nu, se zvoneste ca va reaparea Ema{Claire Holt}. Dar normal ca vor mai aparea si alte personaje. Funda?

| geoox550 a răspuns:

Sezonul 4 a fost cel cu Bella. ea este fata cea noua.
http://th.interia.pl/10,b9af99dbe2688431/66b08ee2ff.jpg
sper ca te-am ajutat!
funda?:*

Răspuns utilizator avertizat
| KlaudyaAddha a răspuns:

Am auzit ca va aparea una care va fi si ea sirena dar fara coada, doar cu puteri. Asta am citit mai demult pe un site australian, cam prin 2007-2008. Dar sunt niste zvonuri ca s-ar putea intoarce Emma iar.

| Pisicuța a răspuns:

Nici nu a aparut sezon 4, ce sunteti toti asa obsedati, traiti-va viata!
Si nu cred ca apare alta fata.

| Anonime a răspuns:

Pai a s-a si terminat al patrulea sezon din cate stiu euthinking Si fata se numea Bella.happy

| ChishyyAlle a răspuns:

Da, o cheama Bella si este foarte frumoasa. Funda?

| Stefania3001 a răspuns:

Buna! Inu pare rau sa te dezamagesc dar nu cred ca va mai fi sezonul 4:(si mie imi placea de emma si as fi vrut sa se intoarca... dar asta e.
Mai multe informatii aici:http://ro.wikipedia.org/wiki/H2O_-_Adaug%C4%83_ap%C4%83.Funda?:D

| Louise21 a răspuns:

Din cate am auzit in sezonul 4 se va intoarce Emmabig grin si vor fi 4 sirenebig grinbig grinbig grin

| Louise21 a răspuns:

Sezonul in care a venit Bella este sezonul 3. In sezonul 4 de intoarce Emma.

| Roxaaa0001 a răspuns:

Apare si sezonul 4?
Eu stiu doar de sezonul 3 in care apare bella.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va avea o noua fata! Vine inapoi Ema (Claire Holt)! Daaatongue!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va aparea si aceea se numeste Bella.Nu va mai aparea Ema pa mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare bine

| gAbrYii a răspuns:

Nu este adevarat toate sirenele cleo, bella, ema, ricky nu vor mai fii! Vor fii altele pe nume LYLA, NIXIE SI sirena si un siren:Zac informatii si poze : http://www.facebook.com/......media/set/

| mihaivs a răspuns:

Da

| Done_Diana_Corina_1997 a răspuns:

Eu am gasit pe facebook zilele trecute cateva poze in care erau 3 sirene total necunoscute si 1 baiat siren...stiu ca suna ciudat, au zis pe la comentarii pe acolo ca in 2014 va fi al 4-lea sezon dar cu personajele alea noi, dar tot in acelasi loc, aceeasi cafenea, aceeasi piscina, doar personajele se schimba.

| Orlando72 a răspuns:

Da este acea Roscata sau una Blonda.