| darknet a întrebat:

Am inteles ca ar fi aparut un patch pentru FIFA 07 cu jucatorii din 2010, cu transferurile importante la zi. Din pacate ma straduiesc de ceva vreme buna sa gasesc un link de download. Ma poate ajuta cineva?

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau si eu madalinrd14

| Marinngg a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/57DIE6701X0F/fifa-db.html luati de aici sunt cu transferurile toti jucatori sunt din 2011 bagati la fiecare echipa din 2007 fiecare la ovr adica de cat sunt 87 76 ma rog sunt puse...:Instalare C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 07/data/cmn

| ElSharawy a răspuns:

Un site care se ocupa numa cu patch-uri pentru fifa http://fifa-planetary.ucoz.com/forum/

| Dhanny23 a răspuns:

Am auzit si eu si am facut rost de la un prieten si pentri 07, 08. 09 au toti jucatori din 2011 dar e o problema nu merge cu divizia A daca il bagi ti se va sterge divizia A!

| Claudiu2000 a răspuns:

Va rog daca se poate sa imi trimiteti si mie patch cu transferurile din 2011 pentru 2007

| Claudiu2000 a răspuns:

Eu stiu link cu fisier de fifa 2007 si cu transferuri din 2012

| lemon007 a răspuns:

Am eu transferuri 2011 cautama la id lamaie_marius si ti le trimit

| rubenasu22 a răspuns:

Id meu ruby_maf vreau echipele fifa 2011 pentru fifa 2007

| rubenasu22 a răspuns:

Id meu ruby_maf vreau si eu echipele de 2011 la fifa 07 va rog frumos adaugati id meu si vb pe mess

| plesan2992 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=VRIB7CDX cel mai bun cu transferurile din iunie 2011 doar la echipele mari

| 49218 a răspuns:

Da oi prostule

| alinush_5550 a răspuns:

Sal man nu sti dc in al 2 lea sezon la fifa 2007 cand dau sa aleg sponsorul se incarca pana la 80 % si dupa imi da eroare iese din joc si am si patch 2011... si daca nu am patch tot asa e sad