| Neymar2 a întrebat:

Am un cont pe metin 2 ro de lv 70 +. Acest cont este pe un email mai vechi la care nu ii mai stiu parola... In caz ca uit de exemplu parola la depozit dau ca am uitat parola si imi trimite pe email. Dar eu nu stiu parola de la adresa de mail, si vreau sa mut contul pe alta adresa... insa trebuie sa confirm dp adresa veche. Ce pote face?

Dau funda...

2 răspunsuri:
| AndrEyYwTz a răspuns:

rolling on the floor Cum sati trimita parola de la depozit pe email. Ba tu gandesti?
Si eu stiu ca am lvl 20 (ieri am inceput) si u ai 70 si nu sti laughing

| GaBy97GaBy a răspuns:

Parola o afli daca te loghezi pe forum si dai acolo unde scrie datele utilizatorului (da-mi si mie o fundabig grin am 0 )