| RazerAbyssus a întrebat:

Aveti idee de ce se aude orice clip de pe Youtube cu ecou?

4 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Problema e de la tine ori de la boxe/drivere cum sunt instalate.Reinstaleazati windosu si dupa o sa vezi poate revine(dar alt windos)

| antohianda a răspuns:

Vezi ca poate tu ai reglat sunetul.Vezi ca jos in dreapta sunt niste "casute" si e unul care are o de aia care arata sunetul si scrie "Realtek HD Audio Manager" si dai click acolo.La un moment dat se deschide o fereastra si in dreapta unde scrie Environment si dai la None.Nu stiu daca asa este la mine la laptop asa am facut odata si am dat la ecou.Nu se stie daca si la tine e la fel.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

S-ar putea sa ai Realtek HD audio manager, sau oricare Realtek. Este driver-ul de sunet. Gasesti un difuzor maro in system tray. Nu stiu de celelalte versiuni de realtek dar la mine asa este. Dai click dreapta pe el si apoi dai pe Sound Manager. Apoi esti in tabul Speakers, si dai click pe Sound effect. Apoi de la environment selectezi none si apoi dai OK. S-ar putea sa fie asta. Ti-am zis eu am explicat cum este la mine, driver-ul.

| MeJuStMe00 a răspuns:

Dacă ai sistem audio s-ar putea să ai surround-ul activat sau dat la maxim