Întrebare recomandată | Alexandra6 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... M-am tot apucat de Quilling, Origami si alte chestii dar, nu prea gasesc tutoriale. Ma puteti ajuta? Dau fundalaughing P.S: chiar alte tutoriale dar handmade...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Sunt pe youtube mai mult decat suficiente! scrie doar origami tutorial si gasesti mai mult decat necesar. am facut si eu cateva si chiar e ceva placut de facut. te-as sfatui sa incerci sa faci posete din pagini de reviste. arata superb:X iti trebuie doar scoci, foarfeca, reviste, ac si ata. cauta candy wrapper bag tutorial. o sa gasesti sa le faci si din amalaje de bomboane, dar se poate face si din revistebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://en.origami-club.com/

| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu de youtube unde postez mai multe tutoriale quilling :
https://www.youtube.com/user/estoreromania