| LunguI a întrebat:

Am nevoie de o recomandare de cazare in Brașov, vă rog. Aș vrea unde cu priveliste frumoasa si cat mai aproape de centrul istoric. Daca stiti un hotel, o garsoniera, o pensiune, ceva, poate ati fost acolo, si v a placut, v as multumi enorm daca mi ati impartasi si mie.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incercati sa alegeti un hotel bun ei pe gustul tau pe siteul www.trivago.ro si va va selecta cele mai bune hoteluri, pensiune doar pe gustul tau la un pret bun si convenabil! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotel Aro Palace sau Hotel Capitol. Sunt unul langa celalalt vis a vis de Livada Postei si Parcul Central. Cat despre pret... Nici nu vreau sa iti mai spun. Sunt cele mai scumpe hoteluri din Brasov.