| Sava_Veronik_1995 a întrebat:

Am o intrebare...
Joc GTA San Andreas. Am terminat misiunile lui Zero si nu am primit nici un tel. pentru alta misiune. Ce fac pentru a continua misiunile?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plimbă-te prin oraş şi aşteaptă să te sune cineva.

| Wehrmacht a răspuns:

S-a dus ceva timp de cand am terminat GTA SA dar...

Ai cumva ceva de cumparat? Stiu ca dupa nu stiu ce misiune trebuie sa cumperi "showroom-ul" acela de langa benzinaria(sau ce este) la care te duci cand ajungi in San Fierro cu drogatu' ala.

Sigur nu mai ai misiuni de facut in alta parte(inclusiv scoala de soferi)?

Misiunile lui Zero sunt "side-quests" sau "side-missions"(cum vrei tu sa le zici). Asta inseamna ca poti continua povestea principala fara sa le faci pe alea.

Trebuie sa mai ai tu niste misiuni de facut pe undeva sau ceva de cumparat ca sa continui. Daca nu o scoti la capat cred ca este vreun bug.Joaca-te pe acolo poate te suna vreunu'.

Folosesti cumva cr.ack sau coduri?