| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa downloadez si eu Reksio si Capitanul Nemo, dar nu il gasesc! crying Va rooog, daca are cineva jocul, sa imi dea si mie site-ul, sau link-ul, sau orice! Fundita pentru cel mai folositor raspuns!
Multumesc foarte mult, TPU!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie-mi pe juchi9000@gmail.com ca-ti trimit un ISO

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, dar am facut rost de el, mai exact am gasit unul pe netwinking. mersi oricum.big grin

| Nobodyy a răspuns (pentru AlexaLovesSkillet):

Unde l-ai gasit?

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru Nobodyy):

L-am gasit pe un motor de cautare(acela verde, nu pot spune numele, ca s-ar considera ca incurajez pirateria), dar am observat pe la mijlocul jocului ca avea ceva defecte... nu mergea foarte bine. big grin

| ceimiplaceviatza a răspuns (pentru AlexaLovesSkillet):

Te rog poti sa-mi dai si mie linkul de unde l-ai luat?

| AlexaLovesSkillet a răspuns (pentru ceimiplaceviatza):

Sincer, nu mai tin minte de unde, intre timp l-am sters, dar, il voi cauta din nou pe net, si, daca il gasesc, cu mare placere iti dau link. happy