| love10andra a întrebat:

Buna!As vrea sa imi cumpar un telefon cu touch screen fara abonament,dar nu as vrea sa il cumpar de pe internet!Cam cat m-ar costa?Funda!

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/shop/telefoane
preturile de acolo (fara conectare = adica fara abonament) sunt si in magazin.

5 răspunsuri:
| dragos65436 a răspuns:

Depinde de firma și de sistemul de operare care îl are. eu am văzut telefon cu touch screen la 80euro dar nu avea android cu android găsești și
la 130 de euro cum ar fi Sony Ericsson xperia x10 mini

| PinkPouff a răspuns:

Buna. Deci eu am xperia x8 dar nu luat din Romania cu 100 euro dar am vzt touch screen si la 350 lei 450. .; D

| AlexUnder a răspuns:

Eu am un Samsung corby si sunt destul de multumit de el face poze bune ruleaza destul de bine are o inerfata placuta si te costa intre 4-500 lei plzz Funda

| MonsterBunny a răspuns:

Pai eu am Corby si crede-ma am dat pe el 1 milion 800. Cred ca era pe la Craciun si de asta. De alte telefoane nu stiu poti afla pe net.

| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Pai am avut si eu Corby, nu am fost foarte multumita de el, de cand mi-am luat smartphone si umblu pe Corby-urile colegelor e aiurea.
Te sfatuiesc sa iti iei un smartphone. Android-ul e cel mai ok.
Ia-ti un Samsung, Nokia, HTC, BlackBerry ori un iPhone, nu alta firma, pentru ca vei fi dezamagita. Crede-ma, am avut telefoane LG, Sony Erricson, Motorola, Samsung, Nokia, AllView si in prezent am un HTC.
thinking sa-ti recomand eu un telefon nu prea pot, pentru ca n-ai specificat o suma medie, o firma, daca vrei smartphone sau nu si eventual, alte lucruri.
Mult succes la cautari!winking