| mariaruxandra a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou dar cu touch screen.Cat costa cel mai ieftin telefon cu touch screen si la liber.As opta pentru un telefon cu touch screen Lg310.Sugesti?

Răspuns Câştigător
| NesScaFe a răspuns:

Lg ku990i 150 lei ( am cunostinte ) iphone 3gs 300 lei ( la fel ) Samsung c3300k 150 ( la cutie ) galaxy S1 now 350 lei ( am prieteni laughing ) si galaxy S2 700 lei now frumos.

2 răspunsuri:
| NesScaFe a răspuns:

Sa nu iti iei modelul ala de LG pentru ca e ff prost iti recomand un LG KU990i pentru cas ff bune iar pentru o fata face ff bine pozele pentru ca are camera de 5 si se merita sau daca nu vrei poze si aplicati etc iti recomand ceva mai scump iphone 3gs ( nu face prea bine pozele ) sau daca vrei ceva mik si compact iti recomabd Samsung c3300k sau un galaxy (galaxy face ffff bine pozele si are super aplicati)

| mariaruxandra explică:

Pret? La liber.